Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення № 17. Про погодження передачі земельної ділянки права на яку виставлені на земельні торги.

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 березня 2018 року                                 №17                  ХІІ сесія  7 скликання

Про погодження передачі

земельної ділянки

права на яку виставлені

на земельні торги

 

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 та п.3 статті 136 Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р. №60-р, розглянувши ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області Відділу у Вознесенському районі про погодження щодо надання в користування, шляхом проведення аукціонів, земельної ділянки сільськогосподарського призначення Дорошівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу земельної ділянки, яка знаходиться на території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, орієнтовною площею 20,00 га пасовищ, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності, яка включена до переліку ділянок права на які виставлені на земельні торги.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).


 

Сільський голова                                                     О. А. Ігнатов