Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення № 27. Про внесення змін до рішення № 6 від 06.04.2018 року ХІІІ позачергової сесії 7 скликання Дорошівської сільської ради «Про створення відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Дорошівської сільської ради»

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11 липня 2018 року                 №27                             XVІ сесія 7 скликання  

                                       

Про внесення змін до рішення № 6 від 06.04.2018  року ХІІІ позачергової сесії 7 скликання  Дорошівської сільської ради «Про створення відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Дорошівської сільської ради»

 

         Керуючись ст. 26, ст. 54 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», з метою оптимізації та вдосконалення роботи виконавчого органу сільської ради, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективності роботи, сесія Дорошівської сільської ради

 В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення № 6 від 06.04.2018  року ХІІІ позачергової сесії 7 скликання  Дорошівської сільської ради, а саме:

- Назву «Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради об’єднаної територіальної громади», змінити на «Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради».

-  В «Положенні про відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради»  Розділ 1 «Загальні положення» доповнити пунктом  1.1.1  Повна назва –  «Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради»;  скорочена назва – «Відділ ОКМС Дорошівської с/р»;

- В пункті 1.4 «Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради» визначення «Працівники Відділу є посадовими особами органу місцевого самоврядування» замінити на «Працівники Відділу можуть бути посадовими особами органу місцевого самоврядування».

- В Положенні про відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради слова «Дорошівська сільська рада об’єднаної територіальної громади» замінити на «Дорошівська сільська рада» у всіх відмінках.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціальної політики постійні комісії  Дорошівської сільської ради.

 

 

Сільський  голова                                                                        О. А. Ігнатов