A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дорошівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Рішення №1 Про затвердження порядку денного

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 травня 2019 року                      №1                       ХХХІ позачергова сесія 

                                                                                           7 скликання

Про затвердження порядку денного

 

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Дорошівська сільська  рада 

В И Р I Ш И Л А:

 

І.Затвердити такий порядок денний  ХХХІ позачергової   сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

 

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІ  позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач: сільський голова Ігнатов О.А..
 2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2019 рік. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 3. Про схвалення проекту рішення Дорошівської сільської ради «Про добровільне приєднання  до Дорошівської сільської ради об’єднаної територіальної громади». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 4. Про затвердження Програми «Земельні відносини на території Дорошівської  сільської ради ОТГ». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 5. Про затвердження порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі (внеску) у розвитку інфраструктури територіальної громади населених пунктів Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 6. Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Дорошівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 7. Про припинення права оренди земельної ділянки та  розірвання договору оренди землі з ТОВ «Дружба». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 8. Про припинення права оренди земельної ділянки та  розірвання договору оренди землі з ТОВ «Дружба». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 9. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 10. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та ведення комерційної діяльності. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 11. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 12. Про надання дозволу на розроблення документації  із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 13. Про надання дозволу на  розроблення документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 14. Про внесення змін до рішення №19  від 03.12.2018 року «Про визначення переліку земельних ділянок для продажу прав оренди  на них на земельних торгах». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 15. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 16. Про затвердження проектів розвитку місцевого самоврядування та першочергових завдань на 2019 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 17. Про внесення змін до рішення № 5 від 11.07.2018 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 18. Різне.

 

Сільський голова                                                                                  О.А. Ігнатов

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь