Дорошівська сільська територіальна громада
Миколаївська область, Вознесенський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення №1 Про затвердження порядку денного ХХХІV  чергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10 липня  2019 року                      №1                        ХХХІV   чергова сесія 

                                                                                              7 скликання

Про затвердження порядку денного

ХХХІV  чергової  сесії сьомого скликання

Дорошівської сільської ради

 

Дорошівська сільська  рада   В И Р I Ш И Л А:

 

Затвердити такий  порядок денний на ХХХІУ чергової  сесії

сьомого скликання 10.07.2019 року:

 

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІУ чергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А..
 2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2019 рік. Доповідач начальник відділу - головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
 3. Про добровільне приєднання до Дорошівської сільської об’єднаної територіальної громади. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..  
 4. Про затвердження  переліку проектів, які можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади,  погоджених Міністерством регіонального розвитку. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко  Т.В..
 5. Про внесення змін до рішення №7 від 29.03.2018 року «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Дорошівської сільської ради на 2018-2020 роки». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.. 
 6. Про внесення змін до рішення сесії Дорошівської сільської ради від 20.12.2018 року №3 «Про затвердження  структури та  штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2019 рік». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.. 
 7. Про затвердження проектно-кошторисної-документації на капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. Шмідта, вул. Продольна, вул. Перемоги в с.Білоусівка та по вул. Москаленко, вул. Садова,  вул. Свірьопкіна, вул. Миру в с.Дорошівка Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.. 
 8. Про внесення змін до рішення № 16 від 12.04.2019 року «Про затвердження проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та першочергових завдань на 2019-2021 роки, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та коштів з інших джерел (ДФРР, обласна рада та ін.)». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.. 
 9. Про внесення змін до Положення  про відділ ОКМС Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.. 
 10. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки площею 4,7014 га, СГВП «Вознесенське». Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 11. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки площею 0,2289 га, СГВП «Вознесенське». Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 12. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки площею 2,8724 га СВГП «Вознесенське». Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 13. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність  Тістолу Анатолію Івановичу.  Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 14. Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки Дорошівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 15. Про внесення змін до рішення № 10 від 16.05.2019 року «Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та ведення комерційної діяльності» (Партика Олексій Васильович).  Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 16. Про внесення змін до рішення № 30 від 20.02.2019 року «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою» (Діланян Арсен Михайлович). Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 17. Про внесення змін до рішення № 29 від 20.02.2019 року «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою» (Гончаренко Олена Павлівна). Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 18. Про внесення змін до рішення № 44 від 12.04.2019 року «Про надання дозволу на розроблення документації для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання поштової адреси» (Колотюк Ігор Юрійович). Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 19. Про внесення змін до рішення  № 3 від 15.11.2018 року «Про надання погодження ПрАТ «АКЗ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами (видобування) в межах території Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області». Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 20. Про внесення змін до рішення № 19 від 13.06.2019 року «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою Ардикуці Юрію Валерійовичу». Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 21. Про внесення змін до рішення № 12 від 13.06.2019 року «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою Ардикуці Марияни Георгіївни». Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 22. Про внесення змін до рішення № 9 від 13.06.2019 року «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою Ардикуці Валерію Юрійовичу». Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 23. Про внесення змін до рішення № 9 від 16.05.2019 року «Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність» (Кузик Віктор Олександрович). Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 24. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність земельної ділянки Остапенку Степану Миколайовичу. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 25. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Сельській Тетяні Петрівні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 26. Про надання згоди  на розроблення документації із землеустрою Івановій Меланії Андріївні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 27. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Малому Олександру Вікторовичу. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 28. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Ільчук Тетяні Олексіївні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 29. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Пасюк Ларисі Степанівні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 30. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Почечун Олені Анатоліївні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 31. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Ігнатовій Наталії Миколаївні .  Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 32. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Пасюк Степану Петровичу. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 33. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність  Волошиній Світлані Павлівні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 34. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Грищенко Тамарі Василівні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..  
 35. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність  Канупі Світлані Олексіївні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В..
 36. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Дулгеровій Тетяні Михайлівні. Доповідач спеціаліст І категорії по земельним питанням Дулгерова Г.В.
 37. РІЗНЕ.

 

 

 

Сільський голова                                                                                О.А. Ігнатов

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь