Дорошівська сільська територіальна громада
Миколаївська область, Вознесенський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення №1 Про затвердження порядку денного ХХХУІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 жовтня  2019 року                    №1                      ХХХУІІІ  позачергова сесія 

                                                                                          7 скликання

Про затвердження порядку денного

ХХХУІІІ позачергової  сесії сьомого

скликання Дорошівської сільської ради

 

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні  Дорошівська сільська  рада   

В И Р I Ш И Л А:

І.Затвердити такий порядок денний  ХХХУІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

1.      Про затвердження порядку денного ХХХУІІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А..

2.      Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2019 рік. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М.

3.      Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..

4.      Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Котляр Любові Володимирівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

5.      Про надання дозволу  на розроблення документації  із землеустрою Тупчій Світлані Володимирівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

6.      Про надання дозволу  на розроблення документації із землеустрою Колощуку Олександру Григоровичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

7.      Про надання дозвіл  на розроблення документації  із землеустрою Спанатій Валентині Олександрівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

8.      Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок в с. Дорошівка Вознесенського району Миколаївської області.  Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

9.      Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки площею 0,1634 га СГВП «Вознесенське». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

10.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (комплекс будівель майстерні) ТОВ СГВП «Вознесенське». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

11.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (заправка паливно-мастильними матеріалами) ТОВ СГВП «Вознесенське». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

12.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (комплекс кормоцеху) ТОВ СГВП «Вознесенське». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

13.    Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Волошину Олегу Ігоровичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

14.    Про внесення змін до рішень №30 від 07.10.2019 року, №39 від 07.10.2019 року, №40 від 07.10.2019 року. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

15.    Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність Мустяці Олександру Володимировичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

16.    Про внесення змін до рішення  №8 від 20.02.2019 року «Про створення громадських пасовищ на території Дорошівської сільської ради». Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

17.    Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Дрогану В’ячеславу Олександровичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.

18.    Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кожухару Вячеславу Анатолійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

19.    Про надання  погодження КП «Добробут» внесення змін до договору. Доповідач Начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..

20.    Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Мельничуку   Павлу Сергійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

21.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Крючковій Ірині Іванівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

22.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Хомченко Євгенії Іванівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

23.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Воробйову Михайлу Вадимовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

24.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Сінітовичу Дмитру Олександровичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

25.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою. Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Кольчаку Володимиру Яковичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

26.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

27.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Даніловій Любові Іванівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

28.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Дреняєвій Людмилі Кіндратівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

29.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Макар Яні Павлівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

30.    Про надання дозволу на складання документації із землеустрою. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..

31.    Різне.

 

 

Сільський голова                                                                                О.А. Ігнатов

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь