Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №1. Про затвердження порядку денного УІІІ позачергової сесії восьмого скликання Дорошівської сільської ради

 

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 09 листопада 2017 року                        №1          УІІІ позачергова сесія  8 скликання 

Про затвердження порядку денного

УІІІ позачергової  сесії восьмого скликання

Дорошівської сільської ради

Дорошівська сільська  рада   В И Р I Ш И Л А:

1.Затвердити такий порядок денний  УІІІ позачергової сесії восьмого скликання Дорошівської сільської ради:

 1. Про затвердження порядку денного. Доповідач сільський голова

  Ігнатов О.А..

 1. Про внесення змін до бюджету Дорошівської сільської ради.

Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..

 1. Про внесення змін до рішення Дорошівської сільської ради від 19.05.2017 року №12 «Про затвердження структури та чисельності апарату Дорошівської сільської ради» зі змінами та доповненнями. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення сільської ради Грищенко Т.В..
 2. Про створення Молодіжної колегії та затвердження Положення про молодіжну колегію.. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення сільської ради Грищенко Т.В..
 3. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення сільської ради Грищенко Т.В..
 4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Дорошівської сільської ради. Доповідач заступник сільського голови з питань виконавчих органів Котляр О.В.
 5. Про   затвердження   Положення  про надання платних послуг комунальними закладами  «Дорошівський    сільський  Будинок  культури», «Білоусівський сільський Будинок культури» та    встановлення  тарифів на платні послуги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення сільської ради Грищенко Т.В..
 6. Про затвердження  інструкції  з підготовки бюджетних запитів для складання проекту сільського бюджету. Доповідач  головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М.
 7. Про організацію мобілізаційної роботи. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення сільської ради Грищенко Т.В..
 8. Про надання  дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки. Доповідач спеціаліст по земельним питанням Дулгерова Г.В.
 9. Про участь у щорічному обласному конкурсі. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення сільської ради Грищенко Т.В..
 10. Про преміювання сільського голови Ігнатова О.А. до дня місцевого самоврядування в 2017 році. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
 11. Різне (грошова оцінка, про створення підрозділу місцевої пожежної охорони)

 

Сільський голова                                               Ігнатов О.А.