Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №10. Про погодження ПП «Цифрові комунікації» розміщення устаткування для впровадження бездротового доступу до мережі Інтернет на території Дорошівської сільської ради, Миколаївської області.

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 11 травня 2018 року                 №10     ХІV позачергова  сесія  7 скликання 

 

Про погодження ПП «Цифрові комунікації» розміщення устаткування для впровадження бездротового доступу до мережі Інтернет на території Дорошівської сільської ради, Миколаївської області

 

          З метою поліпшення якості послуг по доступу до швидкісного  Інтернету для населення та соціальної сфери Дорошівської сільської ради, розглянувши звернення ПП «Цифрові комунікації»,  відповідно до   ст. 26   Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

В И Р І Ш И ЛА:


      1. Погодити ПП «Цифрові комунікації»  розміщення устаткування для впровадження    бездротового доступу до мережі Інтернет на території Дорошівської сільської ради, Миколаївської області.    

      2. ПП «Цифрові комунікації» при проведенні робіт з розміщення устаткування для впровадження бездротового доступу до мережі Інтернет керуватись чинним законодавством  у сфері містобудування.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Котляр О.В..

 

 

Сільський голова                                                                      О.А.Ігнатов