Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №13. Про затвердження зразка печатки та штампу відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 липня 2018 року                 № 13                             XVІ сесія 7 скликання  

                                       

Про затвердження зразка печатки та штампу

відділу освіти, культури, молоді та спорту

Дорошівської сільської ради

Відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію», з метою належного функціонування відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити зразок печатки та штампу відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради (Додаток №1).

2. Начальнику відділу-головному бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Дорошівської сільської ради передбачити кошти на виготовлення печатки та штампу відділу освіти, культури, молоді та спорту  Дорошівської сільської ради.

         3. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту  Дорошівської сільської ради Дрозд Н.В. замовити та виготовити печатку і штамп відділу освіти, культури, молоді та спорту  Дорошівської сільської  ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

            

Сільський  голова                                                                        О. А. Ігнатов