Дорошівська сільська територіальна громада
Миколаївська область, Вознесенський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення №1Про затвердження порядку денного ХХХУІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 жовтня  2019 року                    №1                       ХХХУІІ  позачергова сесія 

                                                                                           7 скликання

Про затвердження порядку денного

ХХХУІІ позачергової  сесії сьомого

скликання Дорошівської сільської ради

 

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні  Дорошівська сільська  рада   

В И Р I Ш И Л А:

І.Затвердити такий порядок денний  ХХХУІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради:

 

 1. Про затвердження порядку денного ХХХУІІ позачергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А..
 2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2019 рік. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М.
 3. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
 4. Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 5. Про затвердження оцінки об’єкта «Рухоме майно в формі відходів виробництва по добичі вапняків та відвалів гірничої маси вапняків», виготовленої ТОВ «Миколаївська оціночна компанія». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 6. Про передачу майна з балансу Дорошівської сільської ради на баланс КП «Добробут». Доповідач головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..
 7. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Хомченку Сергію Вікторовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 8. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Базюк Олегу Олександровичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 9. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Леоненку Анатолію Анатолійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 10. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Шпагіну Володимиру Олександровичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 11. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Куцовському Юрію Григоровичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 12. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Дрогану В’ячеславу Олександровичу . Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 13. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Савченко Анні Вікторівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 14. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Хомченку Володимиру Олексійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 15. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Табаченку Павлу Юрійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 16. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність Діланяну Арсену Михайловичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 17. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність Гончаренко Олені Павлівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 18. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Макогону Володимиру Анатолійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 19. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Пасхалову Владиславу Олександровичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 20. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність   Васильєвій Ірині Анатоліївні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 21. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Киртоку Богдану Васильовичу .  Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 22. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Остапенку Віктору Степановичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 23. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Степанову Вадиму Вікторович. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 24. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Козаченку Дмитру Олеговичу.  Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
 25. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Мершинцю Івану Корнелійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 26. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Сисіній Тетяні Іванівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 27. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Лаптєвій Аліні Вікторівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 28. Про погодження передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пітику Миколі Лукичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 29. Про надання дозвіл  на розроблення документації  із землеустрою Волошину Ігорю Анатолійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 30. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Ардикуці Валерію Юрійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 31. Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Табаченко Георгіні Танасіївні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 32. Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Даніловій Любові Іванівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 33. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Довганюк  Діані Вікторівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 34. Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Мельничуку Павлу Сергійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 35. Про надання дозвіл  на розроблення документації  із землеустрою Кремінь Олені Миколаївні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 36. Про надання дозвіл  на розроблення документації  із землеустрою Кремінь Олені Миколаївні, Кремінь Миколі Богдановичу, Алієвій Тетяні Богданівні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 37. Про надання дозволу на складання документації із землеустрою Кольчаку  Володимиру Яковичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 38. Про присвоєння адреси житловому будинку, що належить Алієву Алід Салех огли. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 39. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність  Ардикуці Юрію Валерійовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 40. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність Ардикуці Марияні Георгіївні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 41. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Сисіній Ірині Сергіївні. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 42. Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок на території Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 43. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду з правом викупу земельної ділянки Патриці Олексію Васильовичу. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А.. 
 44. Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2019 рік. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.
 45. Про внесення змін до структури Білоусівського закладу дошкільної освіти на 2019 рік. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.
 46. Про закриття інклюзивної групи Дорошівського закладу дошкільної освіти «Малятко». Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 47. Різне.

 

Сільський голова                                                                                О.А. Ігнатов

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь