Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №2. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Дорошівської об’єднаної територіальної громади в особі Дорошівської сільської ради.

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня  2018 року                   №2                ХХІ   позачергова сесія 

                                                                                    7 скликання

                      

Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної власності у комунальну власність Дорошівської об’єднаної територіальної громади в особі Дорошівської сільської ради

 

        Відповідно до статей 12, 117 Земельного кодексу України, розпорядження КМУ від 31.01.2018 № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Дорошівської об’єднаної територіальної громади в особі Дорошівської сільської ради згідно з додатком до акта та затвердити акт приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність Дорошівської об’єднаної територіальної громади  від 27.09.2018 року (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійнукомісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

 

Сільський голова                                                                                    О. А. Ігнатов