Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №22. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для надання в оренду з правом викупу

 

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 липня 2018 року                         №22                  ХVІІІ позачергова сесія 

                                                                                    7 скликання

Про надання дозволу на складання проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва для надання в оренду з правом викупу

 

 

Розглянувши звернення гр. Кучеренко В. А. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду, відповідно до статей 12, 19, 38-39, 79-1, 93, 123-124 Земельного кодексу України, статей 19, 20, пункту «ґ» частини другої статті 25, статті 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дорошівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл гр. Кучеренко Володимиру Анатолійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Білоусівка, вул. Вижула, 5, приблизною площею 0,0100 га, із категорії земель за основним цільовим призначенням – землі сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для надання в оренду з правом викупу, строком на 10 років.

2. Погоджений у визначеному законодавством порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на розгляд та затвердження сесії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

 

Сільський голова                                                      О. А. Ігнатов