Дорошівська сільська територіальна громада
Вознесенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення №25 Про затвердження Положення про надання платних послуг комунальним закладом «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради» та встановлення тарифів на платні послуги

 

 

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 03 грудня  2018 року                 № 25            XХІV позачергова сесія

                                                                                7 скликання                                         

 

Про   затвердження   Положення 

про надання платних послуг комунальним закладом 

«Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської

ради» та  встановлення   тарифів на платні послуги

 

Відповідно до  статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, наказу  Міністерства культури і мистецтв від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР, керуючись Законом України   «Про культуру», наказом Міністерства культури і мистецтв, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 21грудня 1999 року № 732/306/152 «Про порядок надання послуг  закладами культури і мистецтв»,  Постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 року № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній і комунальній формі власності» (зі змінами), сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про надання платних послуг комунальним закладом «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради» (додається).

 

2.  Встановити тарифи на платні послуги, що надає  комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради» (додаються).

 

3. Рішення VІІІ позачергової сесії 8 скликання №7 «Про   затвердження   Положення  про надання платних послуг комунальними закладами  «Дорошівський    сільський Будинок  культури», «Білоусівський сільський Будинок культури» та   встановлення   тарифів на платні послуги» вважати таким, що втратило чинність.

4.  Контроль за  виконанням  цього рішення  покласти  на   постійну комісію  Дорошівської сільської ради з питань   бюджету,  фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

Сільський   голова                                                                               О.А. Ігнатов

 

ПОЛОЖЕННЯ

 ПРО НАДАННЯ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ

комунальним закладом

«Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради»

 

 1. Загальні положення 

1.1  Це Положення поширюється на комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради» та його філії, що  належать до комунальної власності Дорошівської  сільської ради, знаходяться на балансі та в управлінні відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

1.2. Платні послуги здійснюються відповідно до Закону України  «Про культуру», Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства культури і мистецтв, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 21грудня 1999 року № 732/306/152 «Про порядок надання послуг  закладами культури і мистецтв», постанови Кабінету Міністрів України від  12 грудня 2011 року № 1272 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися  закладами культури, заснованими на державній і комунальній формі власності» зі змінами 2012, 2017 року.

1.3. Платні послуги введені з метою створення найбільш сприятливих умов для задоволення  духовних, моральних та інтелектуальних потреб, організації змістового дозвілля з метою підвищення соціально-культурної активності населення.

1.4. Для виконання платних послуг заклади культури використовують свої основні засоби, матеріальні та нематеріальні активи.

1.5. До платних послуг  закладів культури  належать:

1. Проведення вистав, театральних, музичних, хореографічних постановок, циркових вистав; концертів, фестивалів, конкурсів, бенефісів, естрадних шоу, виставкових, освітніх та інших культурно-мистецьких заходів (проектів), демонстрація відео- і кінофільмів; інформаційно-масових, розважальних та інших заходів; виступів професійних мистецьких колективів, артистичних груп та окремих артистів (виконавців).

2. Розміщення рекламної продукції та рекламних конструкцій під час їх проведення.

3. Проведення занять у студіях, підготовчих групах, групах раннього естетичного розвитку, творчих школах та об’єднаннях, секціях та мистецьких аматорських об’єднаннях, на курсах, у літературно-музичних вітальнях, ігрових кімнатах для дітей та гуртках, а також індивідуального стажування, підвищення кваліфікації, консультацій з питань збереження, дослідження, консервації та реставрації культурних цінностей в бібліотеках, музеях, архівах, спеціалізованих науково-дослідних установах, реставраційних, музейних, інших закладах культури.

4. Організація діяльності мистецьких аматорських об’єднань, у тому числі клубів за інтересами (художніх, технічних, природничо-наукових, колекційних, за професіями).

5. Розроблення оригінальних сценаріїв, проведення постановочної роботи і заходів за заявками юридичних та фізичних осіб.

6. Надання послуг з організації та/або проведення спектаклів, концертів колективів аматорської творчості.

7. Проведення театралізованих свят, фестивалів, конкурсів, спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів, виставок книг і творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

8. Надання послуг з організації та/або проведення культурно-масових та наукових заходів, професійних та корпоративних свят, міжнародних симпозіумів, форумів, науково-практичних конференцій, бієнале, пленерів, конкурсів, навчальних заходів (семінарів, майстер-класів, тренінгів, творчих лабораторій та майстерень), семінарів, семінарів-практикумів, зборів, концертів, фестивалів, виставок, вистав та інших культурно-мистецьких заходів (проектів).

9. Показ слайд-фільмів, кінопрограм, лазерних шоу.

10. Надання послуг з користування атракціонами, ігровими автоматами (крім тих, що передбачають отримання грошової винагороди), настільними і комп’ютерними іграми, тенісними кортами, більярдами, тирами, дитячими ігровими містечками, персональними комп’ютерами, глядацькими залами.

11. Виготовлення та продаж у неспеціалізованих магазинах (кіосках, лотках), через електронні системи продажу видань про фонди і діяльність бібліотек, музеїв, картинних галерей, виставкових залів, заповідників, реставраційних та інших закладів культури, довідково-бібліографічних та інформаційних продуктів (в електронному вигляді - компакт-дисків), репродукцій, наборів листівок, афіш, плакатів (у тому числі із зображенням творів мистецтв, пам’яток літератури, нотними виданнями), а також сувенірних виробів, значків, виробів народних промислів, декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва та фотомистецтва тощо.

12. Проведення фото-, відео- і кінозйомок приміщень та інтер’єрів бібліотек, музеїв та заповідників, територій та об’єктів музейних закладів, окремих експонатів, експозицій, окремих сторінок документів з бібліотечних, музейних та архівних фондів, а також у приміщеннях та на території закладів культури за заявками юридичних та фізичних осіб.

3. Обслуговування екскурсійних груп і окремих відвідувачів на територіях та у приміщеннях заповідників, музеїв, бібліотек, театрально-видовищних закладів, інших закладів культури під час огляду експозицій, виставок тощо.

14. Відвідування заповідників, музеїв та виставок.

15. Формування бібліографічних списків для курсових, дипломних та наукових робіт, каталогів для особистих бібліотек і бібліотек підприємств, установ та організацій.

16. Користування міжбібліотечним абонементом (компенсування поштових витрат), доставка документів, у тому числі електронна.

1       7. Надання послуг з оформлення (комплектування) реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотек (квитків, формулярів тощо).

1       8. Продовження строку користування документами, резервування документів, нічний абонемент.

19. Інформаційно-бібліотечне обслуговування підприємств, установ та організацій.

20. Роздрукування інформації з електронних носіїв, ламінування документів.

21. Експонування рекламних матеріалів юридичних та фізичних осіб у приміщеннях або на сайтах закладів культури.

22. Продаж документів з фондів бібліотек, що списуються та підлягають утилізації, фізичним та юридичним особам.

23. Розроблення та оформлення інтер’єрів, дизайнерське оздоблення виставкових стендів, створення та оформлення музейних експозицій, розроблення тематико-експозиційних планів музеїв.

24. Надання в оренду приміщень, малих архітектурних форм і територій.

25. Надання місць для стоянки автомобілів та інших транспортних засобів.

26. Ремонт, настроювання і налагодження музичних інструментів, звуко-, світло- та відеоапаратури.

27. Ремонт, реставрація, консервація, атрибуція творів (виробів) образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, рукописів, документів, друкованих видань, інших культурних цінностей на замовлення для юридичних та фізичних осіб.

28. Надання послуг з тимчасового зберігання в музеях, заповідниках, інших музейних закладах культурних цінностей, музейних предметів, предметів музейного значення, що перебувають у власності, користуванні юридичних та фізичних осіб, після проведення обстежень, досліджень, консерваційно-реставраційних заходів.

29. Проектування, оформлення, виготовлення спеціальних конструкцій, оздоблення для зберігання, експонування, транспортування культурних цінностей, проведення палітурних, брошурувальних робіт.

30. Прокат музичних інструментів, культурно-спортивного і туристичного інвентарю, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту.

31. Фотокопіювання, репродукування, ксерокопіювання, сканування, фотографування, мікрофільмування, мікрокопіювання, створення цифрових та тривимірних копій з книжок, брошур, газет, журналів, музейних предметів, предметів музейного значення, документів з фондів/архівів бібліотек, музеїв, реставраційних та інших закладів культури.

32. Виготовлення фонограм концертів і спектаклів, копій звукозапису музичних творів з фонотек закладів культури, надання послуг студій звуко- і відеозапису, трансляції вистав, концертів, виставкових, освітніх та інших культурно-мистецьких заходів (проектів) закладами культури за допомогою Інтернету.

33. Надання послуг ресторанного господарства з метою організації відпочинку і дозвілля громадян за умови наявності необхідних виробничих потужностей та спеціально призначених і обладнаних приміщень.

34. Надання послуг з оренди транспортних засобів, обладнання, майна, інструментів, що належать закладам культури.

35. Надання послуг, пов’язаних із створенням умов для організованого туризму, відпочинку (короткостроковий відпочинок (розбиття наметів і розкладення вогнищ у спеціально облаштованих та відведених для цього місцях, прогулянки на конях і поні, велосипедах, електромобілях, човнах тощо).

36. Навчання у гуртках на платній основі, перелік яких затверджується окремо.

37. Відвідування спортивних установ на території закладу (тренажерна зала, спортивна зала тощо).

 

2. Основні завдання

2.1.Покращення та удосконалення культурної  роботи на території  сільської ради.

2.1. Поліпшення матеріальної бази закладів культури.

 

3. Організація роботи

3.1. Використання цього Положення передбачає:

-  перелік тарифів  (вартості)  платних  послуг  у закладах культури;

-  взаємовідносини   між   замовниками   та   працівниками закладів культури;

-  відповідальність працівників за надання послуг;

- забезпечення систематичного та чіткого обліку всієї роботи з надання платних послуг та контролю за якістю їх виконання;

         3.2. Усі платні послуги надаються працівниками закладів культури протягом робочого дня за рахунок раціонального використання робочого часу.

 

 

4. Права і обов’язки

Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради» має право:

4.1. Вносити пропозиції щодо використання коштів, одержаних від надання платних послуг.

4.2. Визначати можливість і доцільність виконання послуги.

4.3. Рекламувати платні послуги, вносити пропозиції про розширення або припинення надання платних послуг чи окремих їх видів.

4.4.  Вносити свої пропозиції щодо зміни  тарифів на платні послуги.

Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради»  зобов’язаний:

4.5. Чітко дотримуватись виконання цього Положення.

4. 6. Забезпечувати якісне та оперативне обслуговування замовників.

4.7. Аналізувати попит на ті чи інші послуги, вести роботу з удосконалення та вивчення доцільності надання платних послуг.

 

5. Керівництво роботою з надання платних послуг

5.1. Робота  щодо  організації   та  надання   платних   послуг   очолюється   директором комунального заклад «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради»

5.2.  Відповідальні особи фіксують отримані замовниками послуги.

       

6. Порядок визначення тарифу (вартості) платних послуг

6.1. Тариф (вартість)  послуги визначається з урахуванням  кошторису витрат, пов’язаних  з наданням послуги.

До складу  витрат належать:

- витрати на оплату праці;

- внески на соціальні заходи (нарахування на заробітну плату);

- матеріальні витрати;

- комунальні послуги;

- знос основних фондів та обладнання.

6.2.  В основу  розрахунку тарифів на платні послуги покладено принцип самоокупності.

 

7. Планування та використання доходів від платних послуг

7.1. Облік надходжень та видатків покладається на централізовану бухгалтерію відділу освіти, культури, молоді та спорту  Дорошівської сільської ради.

7.2. Плата за послуги може вноситись у готівковій та безготівковій формі на  відповідний реєстраційний рахунок  за спеціальним фондом.

7.3.  Відповідно до Бюджетного Кодексу України  плата за послуги зараховується до власних   надходжень   бюджетних  установ.  Планування  витрат  за   рахунок   доходів, одержаних від надання  платних  послуг, здійснюється за кожним  видом послуг.

 

8. Завдання працівників, безпосередньо пов’язаних з наданням платних послуг

8.1. Надавати  користувачам  інформацію  про  всі  види  платних послуг, які  пропонує комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради».

8.2. Здійснювати оформлення  відповідних  документів про надані платні послуги.

8.3. Слідкувати за якістю виконання послуг.

        

 

 

 

 

ТАРИФИ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ,

що надаються комунальним закладом

 «Центр культури і дозвілля Дорошівської сільської ради»

 та його філіями

 

1. Встановити плату за використання приміщення:

 • для проведення випускного вечора – 500 грн. + плата завикористання електроенергії;
 • для проведення днів народження –  200 грн. + плата за використання

електроенергії;

 • для надання в оренду приміщення на один день для торгівлі та проведення інших заходів  –  100 грн. + плата за використання електроенергії.
 • проведення  весільних церемоній – 500 грн.
 • вартість одного квитка на вечір відпочинку–  10 грн.
 • вартість одного квитка на святкову дискотеку (вечір відпочинку), що передбачає організацію відпочинку – 20 грн.
 • костюми на прокат – 50 грн. за 1 шт. за добу.
 • вхідна плата в тренажерний зал (абонемент 200 грн. в місяць (заняття триває до 1.5 год), 300 грн з тренером, одноразове відвідування 20 грн. за годину з 1 людини.
 • майстер-класи – 10 грн.
 • вартість квитка на відвідування музею (музейної кімнати), виставкової зали з послугою екскурсовода  – 5 грн (дитячий), 10 грн (дорослий).
 • вартість квитка на перегляд кінофільму: вартість одного квитка – 20 грн.
 • організація і проведення дитячого свята: вартість одного квитка  – 20 грн. за 1 дитину.
 • користування більярдом, тенісом  – 10 грн. за 1 годину з 1 людини.
 • організація і проведення свята для дорослих (у тому числі корпоративну) – 500 грн. без транспортних витрат.
 • послуги з копіювання –
 • послуги з ламінування -
 • організація короткотривалих виступів на дому (у тому числі привітання Діда Мороза і Снігуроньки для малюків) – 100 грн.

 

2. Кошти перераховувати на спец рахунок відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради для потреб Будинку культури.

Фото без опису

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних