Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по передачі у постійне користування під будівництво та обслуговування свердловини

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 серпня 2018 року                       №25                   ХVІІІ позачергова сесія 

                                                                                    7 скликання

Про надання  дозволу на розробку

проекту  землеустрою щодо відведення 

земельної ділянки по передачі у постійне

користування під будівництво та

обслуговування свердловини

 

               Розглянувши  клопотання КП «Добробут». про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по передачі у постійне користування для  будівництва та обслуговування артезіанської свердловини,  керуючись ст. ст.12; 83; 122; 123; 125; 126; 151 та п.12 Розділу Х “Перехідних  Положень” Земельного Кодексу України, статей 19, 20, пункту «ґ» частини другої статті 25, статті 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дорошівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл КП «Добробут» на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування для будівництва та обслуговування артезіанської свердловини земельну ділянку орієнтовно площею 0,15 га.  за рахунок  земель житлової та громадської забудови села Дорошівка,  Дорошівської сільської ради, Вознесенського району, Миколаївської області по вул. Лісова 11-а, із зміною цільового призначення для технічної інфраструктури (для будівництво та експлуатація свердловини).

2. Погоджений у визначеному законодавством порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на розгляд та затвердження сесії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування, природних ресурсів, екології комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства (Мухаровська Т.П.).

 

 

Сільський голова                                                                    О. А. Ігнатов