Дорошівська сільська територіальна громада
Вознесенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення №2.Про сільський бюджет Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2018 рік

 У К Р А Ї Н А

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 грудня 2017 року                       № 2                  Х  сесія   сьомого скликання

с.Дорошівка                                                              

 Про сільський  бюджет

 Дорошівської сільської ради

 Вознесенського району на 2018 рік     

       Розглянувши поданий виконкомом сільської ради бюджет сільської ради на 2018 рік, відповідно до статей 143,144 Конституції України, Бюджетного кодексу України, Закону України « Про Державний бюджет України на 2018рік» та пункту 23 частини І статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Визначити на 2018 рік:

- доходи сільського бюджету в сумі 19276600 гривень, у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – в сумі 19187200 гривень, доходи спеціального фонду сільського бюджету – в сумі 89400 гривень (додаток 1);

- видатки сільського бюджету в сумі 19276600 гривень, у тому числі видатки  загального фонду  сільського бюджету - в сумі 19187200 гривень та видатків спеціального фонду сільського бюджету - в сумі 89400 гривень (додаток 3);

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів    сільського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за   бюджетними програмами,  у тому числі по загальному фонду - 19187200 гривень та  спеціальному фонду - в сумі  89400 гривень (додаток 3).

3. Визначити  розмір оборотного залишку бюджетних коштів сільського    бюджету Дорошівської сільської ради  в сумі 19000 гривень.

4. Затвердити на 2018 рік у складі видатків сільського бюджету обсяги цільових міжбюджетних трансфертів, які передаються до бюджетів міста Вознесенська та Вознесенського району, (додаток 4).

Надати право сільському голові, за погодженням з постійною комісією з питань планування, бюджету та  фінансів, за умови внесення змін до обсягів міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів, що відповідно вплине на обсяг сільського бюджету, у тому числі: збільшення або зменшення дохідної,  видаткової частин сільського бюджету чи джерел фінансування, розподіл змін до видатків головного розпорядника коштів сільського бюджету, а також перерозподіляти їх з урахуванням змін бюджетних призначень між кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів та економічної класифікації видатків із внесенням змін до розпису сільського бюджету Дорошівської сільської ради, проводити шляхом видання відповідного розпорядження сільського голови.

5. Затвердити  розмір резервного фонду сільського бюджету на 2018 рік у сумі 60000 гривень.

           6. Затвердити розподіл видатків на об'єкти, фінансування яких у              2018 році буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку сільського бюджету (додатки 3,5).

7. Затвердити у складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію     місцевих галузевих програм на загальну суму 8087907 гривень, у тому  числі на виконання програм  по загального фонду бюджету - у сумі 8087507 гривень,  спеціальному фонду бюджету - у сумі 400 гривень (додаток 6).

8. 3атвердити перелік захищених статей видатків загального фонду        сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

- оплата праці  працівників бюджетних установ;

- нарахування на оплату праці ;

  - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

  - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

  - забезпечення продуктами харчування;

- оплата послуг з охорони комунальних закладів культури;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам;

  - оплата енергосервісу.

9.Розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов

оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну, теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних призначень.

У разі наявності у розпорядника бюджетних коштів – виконавця бюджетних програм простроченої  кредиторської заборгованості з оплати комунальних послуг та енергоносіїв управління Державної казначейської служби України у Вознесенському районі здійснює платежі загального фонду за видатками (крім тих, що передбачено пунктом 9 цього рішення) лише після погашення такої заборгованості.

10. Установити, що після прийняття рішення «Про сільський бюджет  Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2018 рік» внесення змін до бюджетних  призначень головних розпорядників коштів та перерозподіл між ними здійснюється відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року №18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету».

12. Відповідно до  статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України  надати         право сільському голові отримувати у порядку, визначеному  Кабінетом Міністрів країни, позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених статей видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду  за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах  без нарахування  відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

13. У випадку невиконання запланованих обсягів надходжень до сільського бюджету на 2018 рік, визначених розписом сільського бюджету, головний розпорядник коштів (сільська рада) забезпечує взяття бюджетних зобов’язань та проведення витрат відповідно до встановлених бюджетних асигнувань лише по захищених статтях видатків.

14. З метою наповнення власних дохідних джерел сільського бюджету,  забезпечення безперебійного функціонування бюджетних установ та виконання місцевих програм сільського бюджету надати право виконавчому органу сільської ради  на конкурсних засадах здійснювати розміщення  тимчасово вільних бюджетних коштів на рахунках сільського бюджету, у банківських установах на умовах депозитного обслуговування бюджетних коштів відповідно до Порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України.

 15. Установити, що у  загальному  фонді  сільського бюджету  на                  2018 рік:

        до  доходів  належать  надходження, визначені ст.64, 101, 103 та 1034  Бюджетного  кодексу  України;

        джерелами формування  у  частині  фінансування  є  надходження  визначені ст.64  Бюджетного  кодексу України.

16.  Установити, що у  спеціальному  фонді  сільського бюджету  на            2018 рік:

        до  доходів  належать  надходження, визначені ст.69-1 Бюджетного  кодексу  України;

джерелами формування у частині фінансування є  надходження, які визначені  статтею 72 та пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного  кодексу України.

17. Установити, що відповідно до статей 59, 80 Бюджетного кодексу України у 2018 році встановлюється звітність про виконання сільського бюджету:

квартальний та річний звіти про виконання сільського бюджету у двомісячний строк після завершення відповідного бюджетного періоду подаються постійній комісії   з питань планування, бюджету та  фінансів за єдиними формами, встановленими Державною казначейською службою України, після чого депутати сільської ради затверджують звіт про виконання сільського бюджету або приймають інше рішення з цього приводу;

органи, що контролюють справляння бюджету, надають сільському голові відповідні звіти, передбачені частиною третьою статті 59 та частиною третьою статті 60 Бюджетного кодексу України.

         18.  Доручити обласній державній адміністрації в особі департаменту фінансів облдержадміністрації за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій вносити зміни до розпису обласного бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством:

        у разі внесення змін до структури обласної державної адміністрації  з урахуванням положень про новоутворені та реорганізовані структурні підрозділи облдержадміністрації, які є головними розпорядниками коштів обласного бюджету;       

         за джерелами доходів і напрямами видатків головних розпорядників коштів обласного бюджету за кодами програмної класифікації та кредитування місцевих бюджетів у разі внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 «Про бюджетну класифікацію»(зі змінами) та від 20 вересня 2017 року № 793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів».

19. Додатки 1 – 6  до цього рішення є його невід’ємною частиною.

20. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2018 року.

21. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію          сільської ради з питань планування, бюджету та  фінансів.

 

      Голова сільської ради                                                        О.А.Ігнатов

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних