Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №5. Про затвердження Положення Про відшкодування суми доходів, отриманих користувачем від використання безпідставно набутої земельної ділянки у виді несплаченої орендної плати

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   РІШЕННЯ № 5

 

Від  14 червня 2018  року                                      позачергова  XV  сесія  сьомого скликання

с.Дорошівка                                                              

 

Про затвердження Положення

Про відшкодування суми доходів,

отриманих користувачем від використання

безпідставно набутої земельної ділянки

 у виді несплаченої орендної плати

         З метою врегулювання механізму реалізації принципу платності використання земельного фонду сільської ради, недопущення втрат та залучення додаткових коштів до бюджету сільської ради для успішного втілення програми соціально-економічного розвитку громади, реалізації конституційного принципу платності використання земельних ресурсів та з  метою повноти надходження плати за землю до бюджету сільської ради при використанні земельних ділянок, на період відсутності документально оформленого права користування (чи власності)  землекористувачем – фізичною особою-підприємцем чи юридичною особою, на підставі ст.ст.14, 67 Конституції України, Земельного кодексу України, розділу ХІІ Податкового кодексу України, керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи правову позицію викладену в Постанові Верховного Суду України, від 30.11.2016,  № 922/1008/15|3-1271гс16, на підставі ст. статей 1212 - 1214 Цивільного кодексу України, Дорошівська сільська рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити  Положення  про відшкодування суми доходів, отриманих користувачем від використання безпідставно набутої земельної ділянки у виді несплаченої орендної плати ( додаток 1 )
  2. Рекомендувати землекористувачу, разі використання земельної ділянки без відповідних документів, які посвідчують право на неї, укласти та сплатити за Договором про відшкодування суми доходів, отриманих користувачем від використання безпідставно набутої земельної ділянки у виді несплаченої орендної плати.
  3. Затвердити типову заява на укладення Договору (додаток 2)
  4. Затвердити типовий договір» (додаток 3)
  5. Надати сільському голові повноваження щодо укладення договорів відшкодування суми доходів, отриманих користувачем від використання безпідставно набутої земельної ділянки у виді несплаченої орендної плати.

 

 

Сільський голова :                                       О.А.Ігнатов