Дорошівська громада
Вознесенський район, Миколаївська область

Рішення №9. Про організацію мобілізаційної роботи

 

 

 

УКРАЇНА

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 09 листопада  2017 року       №9         VІІІ позачергова сесія 8 скликання

 

Про організацію

мобілізаційної роботи

 

         Відповідно до статті 18 та 5 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування», щодо повноважень  в галузі оборонної роботи, постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016  № 921 « Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» з метою організації і ведення мобілізаційної підготовки у виконавчих органах місцевого самоврядування, сесія Дорошівської сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Призначити інспектора відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Дорошівської сільської ради Гончаренко Л.В. відповідальною за ведення  мобілізаційної роботи.
  2. Відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення внести доповнення до посадової інструкції інспектора згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016  № 921 « Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».
  3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Дорошівської сільської ради.

 

 

              Сільський голова                                                        О. Ігнатов