Офіційна сторінка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

02 Січня, 2024 р., 07:30
✅ Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов`язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
22 Грудня, 2023 р., 10:18
В Україні працює мобільний додаток, створений для пошуку дітей «Reunite Ukraine». Його основною функцією є пошук дітей, які безвісти зникли, а також воз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.
20 Грудня, 2023 р., 07:09
20 грудня – Міжнародний день солідарності людей.
18 Грудня, 2023 р., 14:19
Відділ освіти, культури, молоді та спорту вітає переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (з історії):
14 Грудня, 2023 р., 07:08
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
07 Грудня, 2023 р., 09:06
Відділ освіти, культури, молоді та спорту вітає переможців ІІ (районного) етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
07 Грудня, 2023 р., 08:06
7 грудня – День місцевого самоврядування.
06 Грудня, 2023 р., 09:05
Відділ освіти, культури, молоді та спорту вітає переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (з фізики):
06 Грудня, 2023 р., 08:04
Конкурс «Кенгуру» - міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою.