Офіційна сторінка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

30 Липня, 2023 р., 11:04
Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном. При цьому страждають всі країни, будь то країна походження, транзиту або призначення. Рабство як в стародавній, так і сучасній формі - явище не тільки ганебне; це, за словами борця за скасування рабства Джона Уеслі, «огидна сукупність всіх гидот», якій немає місця в нашому світі.
30 Липня, 2023 р., 07:46
👯‍♀️ 30 липня - Міжнародний день дружби.
28 Липня, 2023 р., 14:12
📖 Історія України — це фактично історія боротьби українського народу за свою державу та здобуття незалежності. Саме тому 28 липня Україна відзначає День Державності.
25 Липня, 2023 р., 15:13
Дайджест документів для підготовки закладу освіти до нового навчального року:
25 Липня, 2023 р., 07:44
🌊 25 липня - Всесвітній день запобігання утопленням. Ця глобальна інформаційно-просвітницька подія служить можливістю підкреслити трагічний та глибокий вплив потопання на воді, зокрема, запропонувати рятувальні рішення для його запобігання.
19 Липня, 2023 р., 14:32
З 19 липня по 31 липня 2023 року починається прийом заяв та документів вступників до закладів вищої освіти. Переглянути всю інформацію щодо обраної спеціальності можна через особистий електронний кабінет вступника, авторизувавшись за посиланням.
14 Липня, 2023 р., 11:37
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 01.02.2022 № 36 на території області у 2022 році розпочато реалізацію спільного з благодійним фондом «Баварський дім, Одеса» проєкту «Профілактика ВІЛ-СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб серед педагогічної та учнівської (студентської) громадськості Миколаївської області».
11 Липня, 2023 р., 07:42
💁‍♂️ 11 липня - Всесвітній день народонаселення.
10 Липня, 2023 р., 12:42
Звернення громадян у 2023 році опрацьовувались відповідно до графіку, затвердженого наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради, а саме:  ✅ начальником відділу (Домущей Л.Б.) - щовівторка та щочетверга; ✅ головним спеціалістом (Горбачовою М.В.) - щопонеділка, щосереди; ✅ головним спеціалістом (Палютою К.А.) - щоп`ятниці.
07 Липня, 2023 р., 09:20
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради повідомляє про вакансії медичних сестер у: