Офіційна сторінка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

30 Червня, 2023 р., 15:10
🏆 Відповідно до наказу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 30 червня 2023 року № 33 "Про підсумки проведення в закладах освіти Миколаївської області заходів, присвячених Всеукраїнському Олімпійському дню", нагороджено грамотами колективи:  💛 Дорошівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів; 💙 Щербанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М.М. Рябошапки; 💛 Білоусівського закладу дошкільної освіти "Зірочка"; 💙 Щербанівського закладу дошкільної освіти № 1 "Світлячок";
28 Червня, 2023 р., 13:49
Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 01 липня.�� Для реєстрації кабінету потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою.
28 Червня, 2023 р., 13:48
Український центр оцінювання якості освіти оголосив офіційні результати основної сесії НМТ 2023 року.
28 Червня, 2023 р., 07:29
🤓 28 червня - День Конституції України.
23 Червня, 2023 р., 07:27
🔥 23 червня - Міжнародний Олімпійський день.
22 Червня, 2023 р., 14:35
🥀 22 червня - День Скорботи і вшанування памʼяті жертв Другоїсвітової війни.
21 Червня, 2023 р., 08:28
З 19.06.2023 по 23.06.2023 відбудеться Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.
20 Червня, 2023 р., 07:20
🎒 20 червня - Всесвітній день біженців.
19 Червня, 2023 р., 16:41
💪 "Рух - це здорово!" - захід, який проводився з метою формування здорового способу життя, залучення дітей та учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, подальшого розвитку фізичного виховання в закладах освіти, відзначення Міжнародного дня захисту дітей.
19 Червня, 2023 р., 16:12
🥰 Наші випускники 2022/2023 навчального року - молоді, енергійні та сповнені ентузіазму.