Офіційна сторінка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

06 Березня, 2023 р., 07:40
За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education), педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти Дорошівської територіальної громади передано 20 ноутбуків для забезпечення дистанційного навчання.
05 Березня, 2023 р., 07:38
 З 27 лютого по 01 березня 2023 року за співпраці БФ "Баварський дім, Одеса" з Департаментом освіти Миколаївської області для педагогічних працівників Дорошівської територіальної громади було проведено тренінг "Профілактика ВІЛ/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань серед вчителів, школярів та студентів для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні".
04 Березня, 2023 р., 07:36
Від сьогодні майбутні вступники мають можливість потренуватися зі складанням обов'язкового предмета НМТ ー математики.
02 Березня, 2023 р., 07:35
До уваги батьків та педагогічних працівників! В Україні з’являється нова небезпечна субкультура: молоді люди, одягнені в чорне, організовують масові бійки в публічних місцях. Що таке ПВК «Редан»?
01 Березня, 2023 р., 11:34
1 березня - день «Нуль дискримінації».
28 Лютого, 2023 р., 09:31
Алгоритм звернення батьків до інклюзивно-ресурсного центру:
24 Лютого, 2023 р., 13:30
23 лютого 2023 року, Верховна Рада України прийняла урядовий проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».
24 Лютого, 2023 р., 07:27
24 лютого - рік незламних людей, незламної силі волі та незламної країни. 24 лютого – річниця від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
21 Лютого, 2023 р., 21:26
21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови був встановлений, аби привернути увагу людей до проблеми зникнення деяких мов, а також підтримання культурного різноманіття.
20 Лютого, 2023 р., 07:35
07 лютого 2023 року в Міністерстві юстиції зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки від 22.11.2022 року № 1050 «Деякі питання здійснення державного нагляду (контролю) у сфері дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти».