Офіційна сторінка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради

20 Лютого, 2023 р., 07:23
20 лютого відзначають Всесвітній день соціальної справедливості. В нашій країні Всесвітній день соціальної справедливості відзначається з 2011 року з ініціативи Федерації профспілок України й відповідно до Указу Президента України.
17 Лютого, 2023 р., 21:14
Продовжується атестація педагогічних працівників в онлайн-форматі.
17 Лютого, 2023 р., 07:10
17 лютого відбувся онлайн-семінар «Впровадження інклюзії в закладах освіти Дорошівської ТГ».
15 Лютого, 2023 р., 21:07
 З 05 грудня 2022 року по 15 лютого 2023 року проведено І етап Конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань» в закладах загальної середньої освіти Дорошівській с/р (онлайн формат).
15 Лютого, 2023 р., 07:30
«Учитель року»: визначено номінації конкурсу на 2024–2028 роки.
14 Лютого, 2023 р., 07:30
Заклади загальної середньої освіти починають кампанію щодо інформування батьків майбутніх першокласників про набір до 1-х класів НУШ у 2023-2024 навчальному році.
11 Лютого, 2023 р., 14:57
11 лютого щорічно, починаючи з 2016 року, за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці.
10 Лютого, 2023 р., 07:00
Щербанівська дитячо-юнацька спортивна школа висловлює вдячність Гуманітарному штабу при Миколаївській ОВА (Миколаївська обласна державна адміністрація) за надання спортивного інвентарю!
07 Лютого, 2023 р., 18:33
07 лютого в режимі онлайн відбулась нарада з фахівцями відділу ОКМС, директорами закладів освіти Дорошівської територіальної громади.