Вознесенський район, Миколаївська область

Козацькі ігри "Обери спорт для себе"

Дата створення: 12:06 24.11.2017

Школярі  Дорошівки та Білоусівки, завдяки спортсменам з Миколаєва,   залучилися до здорового способу життя.

Білоусівка відсвяткувала день свого села.

Дата створення: 11:57 25.10.2017

«І хлібом, і цвітом, і прадідом-дідом.  Гріє душу село,   моє рідне село! …»

Турбота про дітей – головна умова розвитку громади.

Дата створення: 11:45 25.10.2017

Одним з пріоритетних завдань дошкільного закладу є     створення і забезпечення умов для збереження здоров’я та безпечного перебування малюка в дошкільному закладі, попередження явищ, які несуть в собі  загрозу    (проникнення на територію сторонніх осіб, тварин, руйнування конструкцій тощо)

День Поля на присадибній ділянці клієнтів проекту UHBDP Віктора Тьосса та Тамари Грищенко в селі Дорошівка.

Дата створення: 11:38 25.10.2017

Як посадити озимий часник і отримати хороший врожай. Про це 21 жовтня змогли дізнатися клієнти Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва під час Дня поля, на присадибній ділянці теж клієнтів проекту Віктора Тьосса та Тамари Грищенко в селі Дорошівка.  Такий практичний семінар  для жителів нашого села проводиться не вперше.

Пункти обігріву в зимовий період на території Дорошівської ОТГ

Дата створення: 15:19 23.10.2017

Пункти обігріву в с. Дорошівка:

Гарні перспективи для розвитку молоді громади.

Дата створення: 11:16 23.10.2017

17 жовтня в Доршівській ОТГ відбулася зустріч Голови Молодіжної колегії Миколаївської області  — Дениса Яковуника і Голови юр.департаменту МК — Ірини Романової з Головою  громади  — Олександром Ігнатовим, з приводу створення консультаційно-дорадчого органу при сільській раді.

Дорошівка відсвяткувала 222-гу річницю свого заснування.

Дата створення: 16:56 05.10.2017

"Моє село краплиночка на карті". І знову зазолотілася першими листочками осінь – благодатна пора, коли кожен господар підводить підсумки своєї роботі. Вже зібрані врожаї, засіяні озимі, готується до відпочинку земля, поля та сади. Наступає пора весіль, свят в наших українських селах. Не оминула вона і Дорошівчан.  30 вересня в день Віри, Надії, Любові – переддень великих свят:

Освітлення вулиці Гончаренка в Дорошівці.

Дата створення: 16:10 04.10.2017

Велика радість була у понеділок увечері на вулиці Гончаренка в Дорошівці. Вулиця засвітилась світлом. Люди вибігали на подвір’я та вітали один одного. Якісне зовнішнє освітлення є важливою складовою комфорту і безпеки людей у темний час доби. Тепер мешканці ще однієї  вулиці  можуть почувати себе спокійно та безпечно на вулиці свого села не лише вдень, а й у вночі.

Дорошівська  об’єднана громада продовжує  асфальтувати вулиці.

Дата створення: 15:38 04.10.2017

Для жителів нашої країни проблема бездоріжжя є наболілою.  Проте, поступово, "маленькими асфальтними кроками" ця проблема у наших селах вирішується. Зокрема, у селі Білоусівка заасфальтували проблемні ділянки на в’їзді у село, а також у центрі біля магазину. Це місця, де добра  дорога необхідна, там їздять маршрутки та ходять діти до школи. У Дорошівці по вулиці Степовій  відремонтована  велика ділянка дороги, де ходить маршрутка та  автобус «Школярик». Ми переживаємо нелегкі часи , але рухаємось уперед, крок за кроком будуємо нашу громаду для добробуту людей.

Свято села Дорошівка

Дата створення: 17:21 29.09.2017

Шановні односельчани! «Моє село -краплиночка на карті» Запрошуємо Вас на святкування 222 річниці  утворення села Дорошівка, яке відбудеться в суботу 30 вересня 2017 року о 12.00 годині біля Дорошівського Будинку культури. Вашій увазі: концерт, частування, танці, а також різноманітні ігри та веселощі. Захопіть із собою гарний настрій!!!