Вознесенський район, Миколаївська область

Проведення «Екологічного марафону» в селі Дорошівка.

Дата створення: 11:13 07.05.2018

Впродовж квітня та травня по всій Україні проходить «Екологічний марафон». В рамках проведення екологічного суботника були  проведені заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою територій прилеглих до будівель та приміщень об’єктів соціальної сфери села. 21 квітня на території Дорошівського будинку культури  «Екологічний марафон» зібрав небайдужих, до чистоти рідного села, мешканців.

Проведення екомарафону в с. Білоусівка Дорошівської ОТГ

Дата створення: 10:13 26.04.2018

Багато з того, що нас оточує залежить від нас самих. Чисті  вулиці і парки, території наших будинків – це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.  І тому теплого сонячного  дня  21 квітня 2018 року в селі Білоусівка Дорошівської  ОТГ стартував захід «Екологічний марафон». Цей день видався напрочуд теплим, сонячним, по – дійсному весняним.

День довкілля у Білоусівській школі

Дата створення: 10:52 24.04.2018

День  довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з наказом Президента  «Про День довкілля». Цього дня громадські організації проводять заходи спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища: очищення водних джерел, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Екологічна програма ООН є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Особистий прийом громадян прокурором Шевченко В.П.

Дата створення: 11:01 18.04.2018

20.04.2018  року у п'ятницю,   з 10.00 до 11.30 годин  в приміщені  адміністративної  будівлі  Дорошівської сільської ради відбудеться   особистий  прийом  громадян керівником  Вознесенської  міжрайонної прокуратури  Шевченком В.П.

Зустріч з директором Вознесенського міськрайонного центру зайнятості

Дата створення: 17:12 10.04.2018

Сьогодні, 10 квітня,  директор Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Ірина Ларченко з робочим візитом завітала до  Дорошівської ОТГ.

До уваги жителів сіл Дорошівка та Білоусівка.

Дата створення: 11:01 06.04.2018

Третього квітня на кладовища с Білоусівка та с. Дорошівка був завезений пісок для благоустрою у кількості відповідно 28 та 26 тон. Прохання до мешканців ОТГ використовувати пісок економно,  тільки для благоустрою на кладовищі.

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з величним святом Христового Воскресіння

Дата створення: 17:54 05.04.2018

Шановні мешканці Дорошівської ОТГ, улюблені в Господі брати та сестри, від щирого серця вітаю вас з величним  святом Христового  Воскресіння!

Зустріч Робочої групи для розроблення Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту.

Дата створення: 15:27 05.04.2018

4 квітня у будівлі Дорошівської сільської ради відбулась Робоча група для розроблення Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Дорошівської сільської ради та розроблення структури вказаного відділу.

День пам'яті загиблих при визволенні Дорошівки: «Ціною життя відстояли мир».

Дата створення: 09:41 29.03.2018

З метою вшанування пам’яті полеглих у бою за свободу Батьківщини у Дорошівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  було проведено мітинг під назвою «Ціною життя відстояли мир».

День визволення Білоусівки від німецько-фашистських загарбників.

Дата створення: 14:55 23.03.2018

У ці березневі дні ми відзначаємо важливу подію – визволення нашого села Білоусівка від німецько-фашистських загарбників. Учні та  вчителі Білоусівської школи поклали квіти пошани до пам’ятника загиблим воїнам, провели лінійку та вшанували героїв хвилиною мовчання.