Вознесенський район, Миколаївська область

Новини

На Миколаївщині обговорили урядові ініціативи щодо передачі повноважень з розпорядження сільськогосподарськими землями об’єднаним територіальним громадам

Дата створення: 16:34 07.02.2018

П'ятого лютого сільський голова Олександр Ігнатов відвідав  спільну нараду яка відбулася в м. Миколаїв, у стінах Головного управління Держгеокадастру. Захід було присвячено розгляду останніх ініціатив Кабінету Міністрів України в частині розпорядження землями сільськогосподарського призначення.

ДПА після початкової школи проводитиметься лише з 2 предметів, а дати випускних вечорів та останніх дзвоників визначає школа самостійно, - лист МОН

Дата створення: 16:30 07.02.2018

Державна підсумкова атестація після четвертого класу цього року проходитиме лише з двох предметів, матиме виключно моніторинговий характер, а завдання ДПА для дітей укладатимуть самі вчителі. Про це йдеться у Листі Міністерства освіти і науки України Про організоване завершення 2017-2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.pdf ( .pdf , 466.18 Кб ) № 1/9-66.

Почалась реєстрація на ЗНО-2018, яка триватиме до 19 березня, - МОН

Дата створення: 16:25 07.02.2018

6 лютого, почалася реєстрація на ЗНО-2018 – яка продовжиться до 19 березня.Щоб взяти участь у ЗНО, спочатку потрібно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку.  Вона є одним з обов’язкових документів для подальшої реєстрації.

В облдержадміністрації обговорили стан та перспективи розвитку освіти в Миколаївській області

Дата створення: 15:44 05.02.2018

У середу, 31 січня, під керівництвом голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка відбулось засідання колегії облдержадміністрації. Присутні члени колегії, керівники районів, міст та ОТГ області, народні депутати України Тарас Кремінь та Андрій Вадатурський обговорили стан та перспективи розвитку освіти в Миколаївській області.

Уряд погодив механізми передачі землі у власність територіальним громадам

Дата створення: 14:46 01.02.2018

Кабінет Міністрів України погодив механізми передачі у власність об’єднаним територіальним громадам землі, в тому числі землі поза межами населених пунктів.

У Дорошівській школі пройшли заходи "Традиції та звичаї українського народу".

Дата створення: 09:40 01.02.2018

Традиції та звичаї українського народу  Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі.

Учні Дорошівської школи відсвяткували День Соборності України

Дата створення: 10:46 31.01.2018

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Визначено переможця конкурсу перевізників на приміських маршрутах

Дата створення: 10:35 31.01.2018

26 січня п.р. під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяни Панової відбулося засідання районного конкурсного комітету з визначення перевізників пасажирів автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Вознесенського району.

Містобудівна рада погодила Ген. план села Дорошівка.

Дата створення: 10:46 26.01.2018

25 січня в Управління містобудування та архітектура м. Миколаєв, відбулося засідання містобудівної ради. Одним з питань порядку денного було погдження Генерального плану с. Дорошівка. Генеральний план представляв керівник робіт, архитектор Пенязь Ю.