Вознесенський район, Миколаївська область

Святкування 8 Березня у Білоусівському ДНЗ «Зірочка»

Дата створення: 11:15 16.03.2018

Нарешті , після холодної  зими, настав  довгоочікуваний  березень – пора дзвінких краплинок , веселого вітерцю та   перших квітів, зігрітих яскравими сонячними променями.  Разом з ним завітало до нас свято весни, надії, краси та любові – Міжнародний жіночий день 8 Березня.

У Дорошівській ОТГ відбулися загальні збори громадян.

Дата створення: 09:34 16.03.2018

14 березня 2018 року відбулися загальні збори громадян в Дорошівській ОТГ: село Дорошівка та село Білоусівка. У зборах взяли участь 96 жителів в селі Білоусівка та 62 жителя  в селі Дорошівка.

Звіт сільського голови за 2017 рік

Дата створення: 11:54 14.03.2018

Підсумовуючи результати  роботи Дорошівської сільської ради  хочу поділитись з вами досягненнями,  своїми думками щодо подальшого життя та розвитку наших сіл.

Загальні збори громадян

Дата створення: 11:29 12.03.2018

Увага! 14 березня (середа) відбудуться загальні збори громадян Дорошівської ОТГ.  В с. Білоусівка о 10.00 в Будинку Культури. В с. Дорошівка о 13.00 в Будинку Культури. Порядок денний: 1) Зустріч з керівником ТДВ "Вознесенськавтотранс" що до пасажирських перевезень по маршруту Вознесенськ - Білоусівка, Вознесенськ-Дорошівка. Питання - відповіді. 2) Звіт сільського голови Олександра Ігнатова.

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з нагоди Дня Весни

Дата створення: 11:50 06.03.2018

Дорогі жінки - матері, дружини, доньки! Вітаю вас з святом Весни. Бог створив всіх вас прекрасними. Без вас світ не був би таким чудовим. Завдяки вашій турботі ми пройшли крізь зимові випробування і зараз входимо в нове життя, повне світлих сподівань і надій. Ви, наші жінки - справжні берегині сімейного вогнища.

Білоусівська ЗОШ провела акцію "Годівничка"

Дата створення: 10:38 06.03.2018

Зовсім  скоро пташки прилетять Вже зовсім  скоро пташки прилетять З далеких країн до рідного дому. Жене їх туга крізь гори і доли У край коханий,  до українських хат. І хоч голівки втомлені клонять, Крилами живіше міряють шлях.

Дорошівка пишається призовими досягненнями нашої чоловічої волейбольної команди "Воля".

Дата створення: 15:29 23.02.2018

З метою подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва, формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою й спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи в Дорошівці було створено волейбольну команду   під назвою «Воля».

Дата створення: 15:03 23.02.2018

UHBDP робить подарунки фермерам до нового сезону. Не пропустіть сезон весняних знижок! 30-відсоткову знижку на посадковий матеріал «Clаuse» отримала група виробників овочів з с. Дорошівка Миколаївської області завдяки програмі Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Е-ваучер. Це сталося 22 лютого в магазині компанії «Владам-Юг» на вул. Рюміна, 14, у Миколаєві.

Проектні заявки Дорошівської ОТГ

Дата створення: 17:04 20.02.2018

На початку лютого 2018 року в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулося засідання фокус-груп то затвердженню проектних заявок до Плану заходів з реалізації у 2018 - 2020 роках  Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.Дорошівська ОТГ подала п’ять ідей проектів, які можуть бути реалізовані на території громади за підтримки державного та обласного бюджетів.Всі проектні заявки були підтримані учасниками засідання та керівництвом області на чолі з заступником голови облдержадміністрації з питань фінансів, економічного розвитку, децентралізації Кушнір Олександром Валентиновичем. Проектні заявки які подала Дорошівська ОТГ:

Бібліотечні зустрічі у Дорошівській школі.

Дата створення: 15:12 20.02.2018

У Дорошівській школі пройшов  заклад "Бібліотечні зустрічі"  для учнів першого класу.