Вознесенський район, Миколаївська область

Створення надійних гарантій безпечної життєдіяльності людей.

Дата створення: 09:41 26.01.2018

25 січня голова Дорошівської ОТГ Олександр Ігнатов прийняв участь в зборах керівного складу місцевих органів виконавчої влади , органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Миколаївської області.

Комунікація зі ЗМІ: громади в полі зору преси.

Дата створення: 14:27 24.01.2018

23 січня у Миколаївському Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар-тренінг  для комунікаторів та відповідальних осіб за зв’язки з громадськістю.  Провела захід радник з питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Юлія Почебут.

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з Днем Соборності України

Дата створення: 10:41 22.01.2018

Шановні мешканці Дорошівської ОТГ! Щиро вітаю усіх вас з Днем Cоборності України!Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле. Реалізувати це об’єднання вдалося під час національної революції 1917-1921 років, коли на уламках Російської та Австро-Угорської імперій утворилися дві незалежні держави – Українська Народна Республіка і Західно – Українська Народна республіка.Саме Акт злуки цих двох держав, урочисто проголошений 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані, ми вшановуємо як День Соборності України.

Підготовка до будівництва нового дитячого садочка в с. Дорошівка.

Дата створення: 10:13 22.01.2018

Кажуть що діти – це наше майбутнє, але про майбутнє,  потрібно думати та дбати вже сьогодні.  18 січня в сільській раді с. Дорошівка відбулася зустріч керівництва ОТГ з директором Проектного  Інституту Міської     Інфраструктури  Житлових та Промислових споруд з м. Києва Мілютіним Костянтином Сергійовичем.

Новорічна казка у Білоусівському ДНЗ «Зірочка»

Дата створення: 08:58 04.01.2018

Новорічна казка у Білоусівському ДНЗ «Зірочка» Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли  довкола панує добра магія і казка. Феєрія новоріччя, святість різдвяного  вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів  дитинства.

Фантастичне експеримент-шоу «Фізичний лайфхак» у Білоусівській школі

Дата створення: 08:41 04.01.2018

Експеримент-шоу  «Фізичний лайфхак»

Привітання сільського голови Олександра Ігнатова з Різдвом Христовим та Новим Роком.

Дата створення: 12:29 23.12.2017

Шановні жителі Дорошівської ОТГ, дорогі в Господі брати і сестри. «Бог Сина Свого Однородженого  послав у світ, щоб ми через Нього жили!» (Біблія Ів.4:9) Сердечно вітаю вас із Різдвом Христовим і Новим роком! Прихід Христа на землю подарував смертній людині нетління і вічність разом із Ним у славі. Кожному без винятку Він дав можливість ще тут на землі надбати нове, змінене Богом життя. Сьогодні ми відзначаємо свято великої близькості Бога до людини! Він є силою слабких, надією безнадійних, прозрінням незрячих. Величаймо Його за неосяжну тайну боговтілення, явлення Вічного Бога, Який через народження входить в обмежену людську історію. Він переймає усі наші болі і немочі, бере на Себе весь тягар людських пороків. Слава Йому за це! Завітайте з радісною різдвяною звісткою до сусідів і друзів, рідних і знайомих, усіх тих, хто шукає правди, хто сумує через втрату, хто розпач не лікує надією, хто потребує вічного спасіння. Благословенного вам Різдва і щасливого 2018 року! Христос народився! Славімо Його!

Святкуймо Різдво разом!

Дата створення: 09:12 20.12.2017

ДОРОШІВСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ  ВСІХ ДІТЕЙ 25 ГРУДНЯ 2017 РОКУ НА РІЗДВЯНУ «НОВОРІЧНУ КАЗКУ» ЗАПРОШУЄМО ДО НАС  У КАРНАВАЛЬНИХ КОТЮМАХ. ПРИ СОБІ ОБОВ’ЯЗКОВО МАТИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ. РОЗКАЖИ ДІДУ МОРОЗУ ВІРШИК – І ОТРИМАЙ ПРИЗ! ПОЧАТОК О 12.00

Веселе свято українських страв у Білоусівському ДНЗ «Зірочка»

Дата створення: 09:05 20.12.2017

Всі   ми є частинкою великого українського народу, який має свою славну історію, чарівну мову, багату культуру.  Українська народна кухня - це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна і варто пишатися, який не слід забувати. Тож не дивно що саме «Веселе свято українських страв», яке відбулося в Білоусівському ДНЗ «Зірочка», стало кульмінацією  освітніх   блоків « Україна – моя Батьківщина»  та «Чарівниця осінь».

STREAM-освіта – мейкерське шоу з англійської мови «4 seasons» у Білоусівській школі

Дата створення: 16:23 18.12.2017

Сучасне суспільство вимагає, щоб підростаюче покоління було здатне креативно, нестандартно мислити, могло створювати інновації. У західних країнах одним із засобів виховання майбутніх спеціалістів вважають STEM-освіту, яку підтримують на державному рівні. Акронім STEM слугує для позначення науки (Science), технології (Technology), інженерного проектування (Engineering) та математики (Mathematics). Але з часом, американські вчені прийшли до висновку, що для того, щоб виховати креативну особистість, людину, необхідно включити в освіту ще компоненти – Arts (мистецтво) - дисципліни та Reading and wRiting – читання і письмо, тому акронім змінився на STREAM.